88226
חוות דעת ממתינות באתר

גזרות מוקפדות, רכות וזורמות, בדים מובחרים ותפירה ללא פשרות. אני מאמינה בעיצוב מינימליסטי, מעודן, נוח ונקי מטרנדים מתחלפים, ובעיקר בתהליך יצירה שמקדיש תשומת לב לכל פרט קטן בבגד.
בובת הדיגום הישנה, מכונות התפירה והסריגה, הסרגלים והחוטים – כל אלו חקוקים אצלי בזיכרון, כחלק מכל ביקור אצל סבתי שהייתה מחלוצות תחום האופנה בישראל. לפני כשישים שנה היא ואמה,...

קראו עוד
138 חוות דעת מאומתות
91 מתוך 100
077-5615128
שלום עליכם 5, תל אביב
החתונה של צליל ועודד 04.09.16
לימור רוזן האחת והיחידה! דגמים מדהימים, בדים איכותיים, סבלנות בלתי נגמרת. לציין שהסתובבתי בהמון מקומות לפני לצערי, אבל כל עוד הגעתי בסוף ללימור זה היה שווה את זה! הייתה מעצבת אחת שבחרתי בה, אבל כבר בפגישה השנייה מאז שסיכמנו שהיא תתפור לי, הרגשתי שהיחס קצת השתנה והיה לחוץ. כמובן שלא רציתי להמשיך ככה בתהליך.. אצל לימור מהתחלה ועד הסוף הרגשתי את המקצועיות , הניסיון, הרוגע והביטחון שיש לה במה שהיא עושה. בפגישה הראשונה מדדתי כמה אופציות עם אבי המדהימה! בחרתי דגם, עשינו קצת שינויים בבדים בהמשך, גם שבוע וחצי לפני כשרציתי להוסיף שכבה לשמלה, לימור לרגע לא ניסתה לשכנע אותי שלא כדאי (דברים ששמעתי על מעצבות אחרות דרך חברות..שהגיבו ככה גם כשרצו רק לקצר באורך)..לרגע לא הרגשתי שהיא מחפשת לעשות לעצמה או לתופרות קיצורי דרך או פחות עבודה. זה היה לי הכי חשוב, וגיליתי את זה לאורך התהליך. הכי חשוב לה שאת תהיי מרוצה והיא כולה נרתמת לשם כך ביחד עם צוות התופרות שלה. אני גרה בחו"ל והיא מוכרת גם בבוטיקים בדיוק איפה שאני נמצאת (ניו יורק)- אבל לא רציתי לוותר על האינטראקציה עם המעצבת עצמה, הניסיון שלה, והטאץ' האישי שלה בשמלה שלי), ולכן בחרתי לתפור אצלה בארץ! לא בכל שעה נתונה היא בסטודיו, אבל כדאי בעיני לבקש בפגישת התיאום לקבוע שעה שהיא תהיה בה- כי בעיני זה חשוב לדבר עם המעצבת עצמה, לראות אם יש לה אימפוט בשבילכן כבר בשלב המדידות הניסיונות או איך שלא קוראים לזה.. אני ממליצה עליה בעיניים עצומות כי אני מכירה אותה, אבל מישהי שלא מכירה אותה עדיין יכולה למצוא את עצמה תוהה אם יש לה כימיה איתה, איך היא, וכן הלאה, וכדאי בעיני להוריד את סימני השאלה באופן מאוד פשוט.. ).
המלצות נוספות מהחתונה של צליל ועודד:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺