92476
חוות דעת ממתינות באתר

מור אלנקוה צילום

100 מתוך 100
ישנן 224 המלצות
החתונה של אסף נווה
15.06.18
"חשוב להבין, צלם הוא הרבה יותר ממי שלוקח את התמונות ומתעד את האירוע, הוא עם הזוג ברגעים הכי קטנים ואינטימיים של היום המורכב הזה, בעיקר לפני האירוע כשהכל מתוח ולחוץ, לכן מור הוא הבחירה המושלמת. היכולת שלו להיות גם צלם על ומוכשר שמפיק פנינים, וגם חבר ופסיכולוג, עם רגישות מדהימה לסיטואציות ויכולת להכווי..."
המשך לקרוא
החתונה של בת ורועי
24.05.18
"על מור שמעתי והתוודעתי מחברה טובה שהזמינה אותו לצלם את החתונה שלהם, היא הרעיפה עליו כ"כ הרבה מחמאות ולא השאירה לי מקום לספק. אחרי שראיתי את אלבום החתונה שלהם בכלל לא היה לי ספק שמדובר פה בכישרון יוצא מהכלל. כשהגענו לשלב בחירת הצלמים הראיתי לבן זוגי את העבודות של מור והוא מיד התאהב ורצה לסגור עוד בלי..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של בת ורועי:
החתונה של זוהר מנדלסון
08.05.18
" רציתי להודות בשם שנינו על השירות המדהים והאנושי כל כך שלך עשית לנו תרתי משמע את החתונה והיום הזה!! אחרי זה הבנתי שגם הצלת לנו את החופה אז זה עוד מצווה על הדרך ;) מור באמת היה לנו מדהים איתך מהצילומים ביפו ועד הטיפול המסור בחתונה זה לא היה מובן מאליו ואנחנו כבר מתרגשים כל כך לראות את כל התמונות!! תו..."
המשך לקרוא
החתונה של גילי ושלו
04.05.18
"חיפשנו צלם קצת אחר לחתונה ובסופ כשכבר כמעט התייאשנו, חברים סיפרו לנו על הפלא אדם הזה. יאאא כמה מזל היה לנו!!! מור יא הורס ♡ העפת אותנו לשמיים. היה לנו כיפ גדול איתך ונשארנו עם תמונות מיוחדות, מרגשות ומופלאות. אז שוב תודה, בריאים עלייך!..."
המשך לקרוא
"Mor Elnekave is an amazing photographer! He shot our brother and sister-in-law's wedding last year and we knew he had to do ours too after seeing the final results! He made the Photoshoot for our wedding so much fun. He finds and captures the beauty in every moment and I can't wait to see all of o..."
המשך לקרוא
"גם אם היו מליון כוכבים ולא רק חמישה זה לא היה מספיק... לא היה מספיק כדיי להסביר איזו עבודה מורכבת וטיפולית יש למור וכמה הוא טוב בה. איש יקר, אמן מחונן, כשרון ענק! כמה נדיר למצוא צלם שמצליח בכזאת קלילות למצוא את המעניין, להדגיש את היפה , להאיר את האהבה ובעיקר- לרגש. הוא מצליח להוריד את כל המחסומים בצ..."
המשך לקרוא
"מור היה הבחירה הראשונה שלי, עוד לפני שידעתי איפה ומתי הכל קורה... ידעתי שהוא יהיה הבחירה הכי נכונה לי ולבנזוג שלי. לא היה לי אכפת העיקר שהוא זה שיצלם אותנו לאורך כל היום הזה, ידעתי שהוא יתפוס את הרגעים הכי טובים ואותנטיים שלנו. בלי לזייף, בלי לביים, בלי מניירות! הכי אמיתי שיש! שונה מכל אחד אחר! והוא..."
המשך לקרוא
"מעט אנשים יכולים להעביר למדיה הניראת את מה שמתרחש בתוכם. וכל יום הוא יום חדש......"
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺