82652
חוות דעת ממתינות באתר

מור אלנקוה צילום

100 מתוך 100
ישנן 220 המלצות
"Mor Elnekave is an amazing photographer! He shot our brother and sister-in-law's wedding last year and we knew he had to do ours too after seeing the final results! He made the Photoshoot for our wedding so much fun. He finds and captures the beauty in every moment and I can't wait to see all of o..."
המשך לקרוא
"גם אם היו מליון כוכבים ולא רק חמישה זה לא היה מספיק... לא היה מספיק כדיי להסביר איזו עבודה מורכבת וטיפולית יש למור וכמה הוא טוב בה. איש יקר, אמן מחונן, כשרון ענק! כמה נדיר למצוא צלם שמצליח בכזאת קלילות למצוא את המעניין, להדגיש את היפה , להאיר את האהבה ובעיקר- לרגש. הוא מצליח להוריד את כל המחסומים בצ..."
המשך לקרוא
"מור היה הבחירה הראשונה שלי, עוד לפני שידעתי איפה ומתי הכל קורה... ידעתי שהוא יהיה הבחירה הכי נכונה לי ולבנזוג שלי. לא היה לי אכפת העיקר שהוא זה שיצלם אותנו לאורך כל היום הזה, ידעתי שהוא יתפוס את הרגעים הכי טובים ואותנטיים שלנו. בלי לזייף, בלי לביים, בלי מניירות! הכי אמיתי שיש! שונה מכל אחד אחר! והוא..."
המשך לקרוא
"מעט אנשים יכולים להעביר למדיה הניראת את מה שמתרחש בתוכם. וכל יום הוא יום חדש......"
המשך לקרוא
"לאיש הזה יש יכולת מופלאה - הוא קוסם. במבט הזה שלו, שייחודי רק לו, הוא לוכד את הרגעים הקסומים שסביבו, אלה שגורמים ללב לרקוד ולנפש להתרגש. אבל ממש. הוא יוצר עולם מופלא של זכרונות יפים, מרגשים ומצ'וגעים. אחת הבחירות הכי חשובות בכל אירוע הוא הצילום - כי זה מה שנשאר איתנו לשנים אחרי - מזל שאתה עושה את ז..."
המשך לקרוא
"התמונות של מור מדברות בעד עצמן - ייחודיות, מיוחדות וחד פעמיות. אנחנו רצינו לעצמנו תיעוד בלתי נשכח ליום שלנו וקיבלנו צלם ואיש מוכשר, מקסים ומקצועי. ההחלטה הכי טובה שעשינו והמתנה הכי יפה שתישאר לנו...."
המשך לקרוא
החתונה של יעל ועומר
02.02.17
"מור היה הטלפון הראשון (והאחרון) שלנו כשחיפשנו צלם. בתור אנשים שסולדים מקיטצ׳, מור הוא בדיוק מה שחיפשנו: מוכשר בטירוף, יצירתי, קשוב, נעים - בקיצור: צלם שהוא קוסם שהוא קסם :) החתונה היא אירוע כ״כ חד פעמי ומיוחד, אינטנסיבי ומלא ברגשות. לכן, חשוב מאוד לבחור את מי שיתעד את הרגעים הנדירים האלו. לא יכולנו..."
המשך לקרוא
החתונה של צליל ועומר
02.02.17
"צלם מקצועי מוכשר ומדהים. פשוט עשה לנו את היום המלחיץ הזה ממש מהנה ומצחיק וגם ממש כיף להיזכר בו עם התמונות בהמשך. מומלץ בחום!!!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של צליל ועומר:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺