96098
חוות דעת ממתינות באתר
מתחתנים אהבו גם את:
לוז | Luz
301 חוות דעת
רון קובי | צלם
335 חוות דעת
Status Art Productions
3 חוות דעת

מור אלנקוה צילום

100 מתוך 100
ישנן 229 המלצות
החתונה של לינוי אקלה
08.08.18
"מור והצוות המדהים! תודה על יחס אישי מיוחד ומפנק מור היה כמו חבר שלנו ביום הזה והכל זרם כל כך בכייף ובטוב! אחד הדברים החשובים לנו היה להרגיש טבעיים ונינוחים עם הצלם.. תודה שאיפשרת לנו להיות אנחנו ולצאת כל כך יפים! יותר ממליצה להיצמד אליך ביום כזה גדול ומלחיץ פשוט קסם. ❤️..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של לינוי אקלה:
החתונה של אסף נווה
15.06.18
"חשוב להבין, צלם הוא הרבה יותר ממי שלוקח את התמונות ומתעד את האירוע, הוא עם הזוג ברגעים הכי קטנים ואינטימיים של היום המורכב הזה, בעיקר לפני האירוע כשהכל מתוח ולחוץ, לכן מור הוא הבחירה המושלמת. היכולת שלו להיות גם צלם על ומוכשר שמפיק פנינים, וגם חבר ופסיכולוג, עם רגישות מדהימה לסיטואציות ויכולת להכווי..."
המשך לקרוא
החתונה של לילי ואבי
01.06.18
"Mor is a unique photographer with a creative eye and an extraordinary ability to capture live moments in the most honest and natural way. Unlike many wedding photographers Mor brings out the best in people without getting them to pose - there is no awkwardness! The photographs are beautiful and art..."
המשך לקרוא
החתונה של בת ורועי
24.05.18
"על מור שמעתי והתוודעתי מחברה טובה שהזמינה אותו לצלם את החתונה שלהם, היא הרעיפה עליו כ"כ הרבה מחמאות ולא השאירה לי מקום לספק. אחרי שראיתי את אלבום החתונה שלהם בכלל לא היה לי ספק שמדובר פה בכישרון יוצא מהכלל. כשהגענו לשלב בחירת הצלמים הראיתי לבן זוגי את העבודות של מור והוא מיד התאהב ורצה לסגור עוד בלי..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של בת ורועי:
החתונה של בת ורועי
24.05.18
"אחת הבחירות הקלות שהיו לנו בארגון החתונה הייתה הבחירה במור! הגענו אליו דרך חברים משותפים שלא הפסיקו לעוף עליו, על האנרגיה החיובית שהוא מפזר לאורך כל היום, על האומנות המיוחדת שמתקבלת בסוף האירוע ועל חוויה פשוט מדהימה מ-א' ועד ת'. חייבת להודות שגילינו שכל זה נכון, ואף הרבה יותר! בתור זוג שלא חובב מצלמ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של בת ורועי:
החתונה של עדן ושחר
18.05.18
"ואוו! ואוו! אין לי מילים. מור -האמן- אלנקווה פשוט עושה עבודה מדהימה, מקצועית ועם המון המון אהבה ורגש. רואים שהוא עושה את מה שהוא אוהב. הוא מביא אנרגיות טובות, בשקט ובשלווה שלו הוא פשוט גורם לקסם לקרות..כל תמונה-מרגשת ומדהימה. הוא מביא משהו אחר. וזה כל היופי. תופס רגעים מיוחדים ואתה בקושי מרגיש אותו,..."
המשך לקרוא
החתונה של זוהר מנדלסון
08.05.18
" רציתי להודות בשם שנינו על השירות המדהים והאנושי כל כך שלך עשית לנו תרתי משמע את החתונה והיום הזה!! אחרי זה הבנתי שגם הצלת לנו את החופה אז זה עוד מצווה על הדרך ;) מור באמת היה לנו מדהים איתך מהצילומים ביפו ועד הטיפול המסור בחתונה זה לא היה מובן מאליו ואנחנו כבר מתרגשים כל כך לראות את כל התמונות!! תו..."
המשך לקרוא
החתונה של גילי ושלו
04.05.18
"חיפשנו צלם קצת אחר לחתונה ובסופ כשכבר כמעט התייאשנו, חברים סיפרו לנו על הפלא אדם הזה. יאאא כמה מזל היה לנו!!! מור יא הורס ♡ העפת אותנו לשמיים. היה לנו כיפ גדול איתך ונשארנו עם תמונות מיוחדות, מרגשות ומופלאות. אז שוב תודה, בריאים עלייך!..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺