85990
חוות דעת ממתינות באתר

חן ראובן צלמים | chen reuven photographers

98 מתוך 100
ישנן 93 המלצות
החתונה של עדן ורום
26.05.16
"את חן פגשנו בשעות הערב באמצע השבוע אי שם בדרום.... הפגישה איתה הייתה כאילו נפגשנו עם חברה שלא ראינו הרבה זמן, ישבנו, שתינו קפה ודיברנו עלינו, עליה.. בכלל לא דיברנו על התמונות ועל הסרטון וגם לא על כסף. רק אחרי שעה קלה שישבנו נזכרנו לשם מה נפגשנו והתחלנו לראות קצת תמונות, סרטונים ולספר על החתונה שלנו...."
המשך לקרוא
החתונה של הגר ואלון
19.05.16
"חן מקסימה ונעימה, היא משדרת קלילות אבל יחד איתה מקצועיות. גם האלבומים שהיא מעבירה הם בסגנון נעים ורומנטי, אבל לא מהסוג הקיטצ'י. אנחנו ממליצים בחום! הגר ואלון..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של הגר ואלון:
החתונה של אלכסנדרה וטוליק
05.05.16
"חן ראובן היא הצלמת המקצועים לאישורעים של חתונות. קיבלנו יחס מקצועי וחם במהלך כל האירוע וגם אחריו. אהבנו מאוד את הדרך אשר חן ברכה לעצמה לעבוד באירוע שלנו - היא הייתה חלק מהאירוע, הייתה שם בכל השלבים, אבל עשתה את זה בקט, מהצד. אהבנו מאוד את התמונות בהן מרגישים שהיא ,עצרה את הרגע הזה בחיינו". ממליצים ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אלכסנדרה וטוליק:
החתונה של מעיין וערן
11.04.16
"חן וצוות הצלמים שלה היו פשוט מדהימים לכל אורך היום. המקצועיות, המאמץ האדיר לתפוס תמונות מיוחדות ואיכותיות, החיוך שלהם לכל אורך היום- פשוט עשו לנו את היום המיוחד שלנו ליותר ממדהים :-) התוצאות לא אחרו לבוא והן פשוט מעבר לציפיותינו. בטוח עוד ניפגש :-) אנחנו יותר מממליצים! תודה רבה!!!! מעיין וערן 11.4...."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מעיין וערן:
החתונה של עדי וטל
31.03.16
"הגענו לחן ע"ב המלצה של חברים. כבר בפגישה הראשונה הבנו שאם אנחנו רוצים להשאיר את הבנאליות של צילום החתונה בצד, אנחנו צריכים לבחור בחן כצלמת שלנו. לאורך הפגישה כולה קיבלנו תחושה של ביטחון ומקצועיות שהתבססו על הגישה של חן ופורטפוליו העבודות שקלע בדיוק לטעם והסגנון אותו חיפשנו. במהלך ההכנות לחתונה, חן ו..."
המשך לקרוא
החתונה של ענת ונתי
17.03.16
"טרם בחרנו את חן והצוות כצלמים בחתונה שלנו, הטיפ הכי טוב שקיבלתי היה- הצלמים שלכם קודם כל חייבים להיות אנשים שיהיה לכם כייף איתם. וכל היה!!! עוד לפני החתונה, בשיחות הטלפון חן תמיד היתה מקסימה, קשובה, סבלנית, מסודרת וסופר מקצועית!! ואז ביום האירוע, איך שחן ושי נכנסו הביתה, עלה החיוך הגדול על הפנים ומש..."
המשך לקרוא
החתונה של ליזי ועומר
15.03.16
"אלוףףףףףףףףףףףףףף..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ליזי ועומר:
החתונה של ריטה וויטלי
03.03.16
"חברה נחמדים שרצו גם לבלות באירוע ולא רק לעבוד. מצלמים טוב אך מתנהלים בחוסר מקצועיות. היו חסרים תמונות חשובות כגון הכלה עם ההורים, פוספסו מומנטים חשובים באירוע עצמו. בנוסף התקבל סרטון הרבה יותר קצר ממה שהובטח (ערוך טוב), לאחר בקשתינו לעמוד באורך הסרט- כבר לא נעשתה עריכה בשאר הזמן אלא פשוט נוסף צילום..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ריטה וויטלי:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺