73008
חוות דעת ממתינות באתר
מתחתנים אהבו גם את:
HeladO Photography
159 חוות דעת
לוז | Luz
213 חוות דעת
רון קובי | צלם
237 חוות דעת

Shai Shachar | שי שחר

93 מתוך 100
ישנן 69 המלצות
החתונה של אורטל ואליהו
26.08.16
"על שי שחר שמענו מ2 זוגות חברים טובים שלנו שהתחתנו והמליצו עליו. פשפשנו קצת באתר והבנו שמדובר פה באומן אמיתי, אחרי הפגישה עימו הבנו שהוא בדיוק מה שרצינו: מקצועי, אמין, מלא קסם אישי והכי חשוב הרגשנו ששי יצליח לתעד את החתונה בצורה מיוחדת ומלאת קסם כמו שחלמנו. התחתנו בשישי צהריים וזמן הצילומים היה מאוד..."
המשך לקרוא
החתונה של בתי ואלי
02.09.15
"היה תענוג להיות איתכם מרגע שהגעתם. למרות שהיה לכם חם וקשה הקפדתם להיות במצב רוח טוב איתנו. בסיבוב צילומים שי היה מקצועי מאוד ולא נתן לכלום להפריע לאוירה הטובה. בחתונה לא הרגשנו אתכם עד שפנינו למישהו בבקשה והיא מולאה באופן מקצועי מיידי עם חיוך ובשלמות! מחכים בקוצר רוח לראות את התוצאה הסופית! יישר כו..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של בתי ואלי:
החתונה של גל ויונתן
26.08.15
"לפגישה עם שי הגענו כ-3 חודשים לפני החתונה ובגלל החיבור והאנרגיות הטובות שעלו בפגישה הוא היה למעשה הצלם היחיד איתו נפגשנו. היחס לפני, במהלך ולאחר האירוע היה מאוד אישי ומקצועי - העבודה איתו (ועם הצוות שלו שעבדו ביניהם בסינרגיה מושלמת) הייתה חוויה בפני עצמה. מלבד העובדה שאנו הרגשנו בנוח, קיבלנו גם הרבה..."
המשך לקרוא
החתונה של ספיר ואורי
09.07.15
"ברגע שנפגשנו עם שי הבנו שזה הצלם שלנו! וכך גם המשיך לאורך כל הדרך! כל היום צילומים עבר בכיף, ואנחנו אנשים קשים שלא יודעים להצטלם, והוא ומיכאל ( הצלם וידאו שאיתו הוא עובד) פשוט עשו לנו כיף לכל אורך היום הזה שגם ככה עמוסלא קיבלתי תמונה... Ct445-36316 mr1 duplex לא בטוח לגבי אינטרפייס יש carriage ct490..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ספיר ואורי:
החתונה של טל ושחר
24.06.15
"עם שי נפגשנו פעם אחת בלבד לפני האירוע, אבל שוחחנו איתו בטלפון המון פעמים. תמיד היה זמין בשבילנו ובכל שיחה הקשיב, נתן טיפים והיה סבלני ואדיב מאוד (ועדיין מתנהג אלינו ככה גם אחרי שהחתונה עברה, עונה בשמחה לכל שאלה ובקשה שלנו). ביום האירוע הוא הגיע עם מיכאל ושניהם היו זורמים מאוד, מצחיקים ובעיקר מקצועיי..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של טל ושחר:
החתונה של סיון ויואב
11.06.15
"לשי וכל הצוות המדהים! מהרגע הראשון שנפגשנו הייתה לנו תחושה מאוד טובה לגבי שי, התחברנו אליו מאוד ברמה האישית וכמובן ברמה המקצועית. את יום החתונה היה תענוג להעביר עם צוות כה אדיב, סבלני שהתרגש יחד איתנו ונתן לנו להרגיש הכי בנח ובטבעיות ביום הזה. הכי כיף שהזיכרון מהאירוע מונצח בתמונות מקצועיות, מדהימות..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של סיון ויואב:
החתונה של עדי וספי
09.06.15
"התחתנו לפני שבועיים ולמזלנו קיבלנו המלצה על שי מחבר משותף. אני חושבת שהדבר הכי חשוב במי שמלווה אותך ביום החתונה זה שיהיה אדם רגוע, שלו, מקצועי ושייתן אוירה של נחת וכיף, כי גם ככה היום הזה מלווה בכל כך הרבה לחץ... עוד בפגישה הראשונית איתו וכמובן ביום החתונה עצמה היה פשוט תענוג, כיף של בנאדם וכיף שיש ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של עדי וספי:

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺