108928
חוות דעת ממתינות באתר

״אלפא״ הינה חברת מוזיקה מיוחדת במינה בתחום האירועים. החברה הוקמה כחיבור של מספר דיג׳יים שלדעת רבים הם המובילים בתחום מוזיקת המיינסטרים והפריסטייל וכמו כן גם מספר דיג׳יים המובילים את סצינת המוזיקה האלקטרונית וההיפ-הופ.

בכל חתונה של דיג׳יי מ״אלפא״, כך מעידים האורחים והלקוחות, ישנו ״טאץ׳״ ייחודי החל מקבלת הפנים ועד השעות הקטנות של הלילה שמתייחס למוזיקה בצורה...

קראו עוד
580 חוות דעת מאומתות
100 מתוך 100
054-9444804
יצחק אלחנן 22, תל אביב
החתונה של שי וקורל 21.11.18
אלפא האהובים והיקרים! בתור זוג שעובד שנים בחיי הלילה והמסיבות שמכיר ושמע כמעט כל דיגי מנגן בעיר לא היה לנו ספק שאת האחד שלנו נבחר מצוות החלומות שלכם! התהליך כבר מהתחלה (ועד סופו!) מול לירון המקסים והקשוב הבהיר לנו כי אין בחירה מוצלחת מכם. ומשם אביאל ברנט שכנראה לא סתם תמיד נבחר לנגן בכל אירוע חשוב ובכל מסיבה אמיתית (בארץ ובעולם), הגענו למשרד שר רקדנו ופשוט נכבשו בקסם שלך והבנו שמכאן אנחנו נותנים לך את המושכות ולא רוצים להתערב בשום דבר מוזיקלי כי זה לגמרי הבית שלך וביום האירוע הוכחת לנו כמה צדקנו, כל שיר נבחר בקפידה יצרתם רחבה הרבה מעבר למה שציפינו אנשים פשוט לא רצו ללכת הביתה גם שאנחנו כבר נרדמנו כבר בעמידה. וכצפוי גרפת כלכך הרבה מחמאות אפילו יותר מהכלה, כל החברים שלי שבתהליך חתונה ואפילו כאלה שעוד לא שם כבר משגעים אותי לחבר בינכם (גם כאלה שסגרו כבר דיגי והחליטו לבטל אותו בשבילך). אביאל אתה הצגה של איש אחד והמלך הבלתי מעורר. האינטליגנציה שלך והאנרגיות המדהימות שלך הם הדבר הכי טוב שקרה לנו באירוע! אז אלפא ופרט אביאל אנחנו אוהבים אותכם!! מחכים כבר למצוא עוד תירוץ לחגוג איתכם שוב. אוהבים מאד שי וקורל שהתחתנו ב21.11.18.
המלצות נוספות מהחתונה של שי וקורל:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺