108928
חוות דעת ממתינות באתר

אבר אפטר | Ever After

100 מתוך 100
ישנן 86 המלצות
החתונה של לין ואסא
31.03.16
"דבר ראשון אמראל מלכה!!! מעבר לזה שאמראל כמו אחות בשבילנו ברמה המקצועית היא סיפקה לנו בדיוק מה שהיינו צריכים. היא הורידה לנו את רמת הלחץ מהארגונים והתכנונים וממש נתנה לנו עצות טובות. ביום החתונה הייתה איתנו עמית (אמראל הייתה צריכה ליהנות מהחתונה). עמית גם כן הייתה מדהימה, לא ידוע לנו אם היה תקלות בחת..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של לין ואסא:
החתונה של דניאל וליאון
14.03.16
"מדהימים! עושים הכל כדי להתאים את האירוע בדיוק לדרישות שלכם ועוזרים לכם למצוא ולסדר כל דבר קטן (הזוי ככל שיהיה). כל ההפניות לספקים קלעו בול לאופי שלנו והספקים עצמם מקצועיים ואדיבים. בחיים לא חשבנו שנהיה כלכך רגועים לאורך כל תכנון החתונה והאירוע עצמו. בין אם אתם הולכים על אירוע קונספט או לא - אבר אפטר..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של דניאל וליאון:
החתונה של נירית ועירא
29.02.16
"Outstanding!!! The main thing about Ever After is that they take all of the guess work out of planning your wedding. It's something you have never done before and have no idea what the costs are or who is good - Ever After helps with all of that! After one call and description of what we wanted..."
המשך לקרוא
החתונה של עומר ופרדי
31.12.15
"במילה אחת - אמראל. בשתי מילים - אמראל המהממת! הליווי של אמראל ביום החתונה היה לא פחות ממושלם :) ידעתי שאני יכולה להיות רגועה במיליון אחוזים כשהיא שם, ולי הכי לא קל לשחרר. בכל השבוע שלפני החתונה, שממש מתאפיין בלחץ, הדבר היחיד שהרגיע אותי היה שידעתי שמה שלא יקרה, היא תטפל בהכול והכול יהיה בסדר. גם ה..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של עומר ופרדי:
החתונה של תמי ואביאל
31.12.15
"עמית וטל אלופות!!!!!! בזכות הצוות של אבר אפטר, הפקנו חתונת סילבסטר שהייתה סופר מיוחדת ועלתה על כל הציפיות שלנו. הירידה לפרטים, היחס האישי, הזמינות מסביב לשעון לכל שאלה והתייעצות היו מעל ומעבר לציפיות שלנו, לא ציפינו שזו תהיה רמת המעורבות והאיכפתיות ואנחנו כל כך שמחים שבחרנו לעבוד איתן ושהקשבנו להמל..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של תמי ואביאל:
החתונה של תמר ולירון
17.12.15
"אבר אפטר ואמראל בפרט היו מדהימות! נחשפנו לתהליך תכנון חתונה מהנה, מחושב , רגוע ויסודי- בדיוק מה שחיפשנו. האינטרקציה מולן הייתה נעימה אישית ובעיקר עם חיוך! תודה על תקופה מהנה!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של תמר ולירון:
החתונה של הדס וניר
09.10.15
"טל הייתה מדהימה לאורך כל תכנון האירוע וכמובן שגם באירוע עצמו. מקצועית, רצינית, יצירתית וקשובה לרצונותינו. תודה רבה על הפקה של חתונה מושלמת!! זה לא היה נראה ככה בלעדייך. תודה שוב!..."
המשך לקרוא
החתונה של נועה ודן
09.10.15
"הבחירה הכי טובה בתכנון החתונה שלנו! כאשר החלטנו להתחתן בחצר ההורים במושב, עוד התלבטנו אם אנו צריכים מפיק או שנוכל לעשות הכל לבד. עכשיו שהחתונה נגמרה, אנחנו יכולים להגיד בוודאות שההחלטה לבחור באבר אפטר הייתה קריטית וחשובה ובלעדיהם לא היינו מקבלים את חתונת חלומותינו. החל מהתכנון, היחס האישי והחיבור לט..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של נועה ודן:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺