95843
חוות דעת ממתינות באתר
מתחתנים אהבו גם את:
לוז | Luz
298 חוות דעת
Status Art Productions
1 חוות דעת
אוסקר פרו
57 חוות דעת

יפעת יוגב צלמת

96 מתוך 100
ישנן 29 המלצות
החתונה של ארבל ואלכס
17.04.15
"יפעת היא פשוט קרן שמש נעימה שנמצאת איתכם תמיד, בכל צעד ביום שלכם. החיוך שלה תמיד מרגיע ועושה נחת והמילים שלה תמיד מגיעות בדיוק בזמן הנכון! בחירה מוצלחת מאין כמוה! :)..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ארבל ואלכס:
החתונה של מורן ואופיר
25.08.14
"יפעת היא צלמת מעולה! כבר מההתחלה היתה בינינו כימיה, היא הייתה מאוד קשובה ומאוד מקצועית במהלך האירוע ואחרי שקיבלנו את התמונות הבנו שלא טעינו.. ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מורן ואופיר:
החתונה של טל ואורי
29.05.14
"יפעת וכל הצוות היו מאד מקצועיים ואמיתיים לאורך כל הדרך, מהפגישה הראשונה, דרך יום הצילומים ה"נועז" בו איתגרנו את יפעת עם הפלגה לא פשוטה ויפעת נענתה לאתגר :) , ביום הארוע עצמו בצילומים המקדימים בביתנו וכמובן עם הצוות המקצוען במהלך הארוע! ממליצים בחום!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של טל ואורי:
החתונה של ענת ושלומי
07.04.14
"יפעת הגיע ליום הצילומים בזמן (ואף הקדימה קצת) ודאגה להכיר את החברות והחברים הטובים שהיו איתנו במהלך היום, גם בזמן האירוע דאגה לדעת מיהם קרובי המשפחה והאנשים הקרובים אלינו ביותר ע"מ לא לפספס אף אחד בתמונות. המוזמנים שלנו היו מאוד מרוצים מכך שבכלל לא הרגישו את נוכחות הצלמות (את ליהי פחות יצא לי להכיר ..."
המשך לקרוא
החתונה של יפעת ושי
03.03.14
"מעבר להיותה יפעת אישה סופר מיוחדת ונעימה , כזו שאפשר להרגיש נוח במחיצתה , ולהכניסה למעגל האנשים הקרוב והמצומצם שמקיף אותנו ביום המיוחד , יפעת גם צלמת מעולה , המצליחה לתפוס בעדשתה רגעים קטנים ומיוחדים , ומצליחה ליצור תמונות אשר מספרות סיפור , ומצליחות להעביר את רגש והאווירה ברגע בהן צולמו . כמעין כמ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של יפעת ושי:
החתונה של בן ועמר
20.12.13
"במילה אחת: מיוחדת. בשתי מילים: מיוחדת במינה! התארגנו לחתונה בבית, והיה חשוב לנו שההכנות יתנהלו בצורה הכי טבעית והכי רגועה שיש, ולכן גם חיפשנו ספק שייתן לנו להרגיש בבית, גם כשנצא ממנו...יפעת היתה כזו. בול! בין המאפרת, לבין הכלב, לבין הסידור של השיער, יפעת פשוט מצאה את מקומה, עשתה את קסמיה, ורק היום..."
המשך לקרוא
החתונה של רון ויותם
29.10.13
"קיבלנו מיפעת יחס אישי וחם ותומך מהיום שנפגשנו איתה לראשונה ובעיקר ביום החתונה. היא השרתה עלינו אווירה כל כך נינוחה ותומכת, וזה הפך את היום הזה ליותר כיף. הרגשנו נינוחים בזמן הצילומים, ופשוט נהנו מכל רגע. גם מהאורחים קיבלנו תגובות טובות על כך שצוות הצילום היה כל כך אדיב ונחמד וזה הוסיף להרגשה הטובה ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של רון ויותם:
החתונה של דנה ויעקב
10.10.13
"יפעת המקסימה השרתה מהרגע הראשון תחושה טובה ונעימה. הגיעה חצי שעה לפני השעה שנקבעה ולאורך כל היום, הכל נעשה בחיוך וברוגע (דבר מאד חשוב ביום שכזה). יפעת מקפידה לא לביים והצילומים המקדימים נעשו בכיף ובאנרגיות טובות ואיפשרו לנו להיות משוחררים ושמחים. ניתן לראות ולהרגיש זאת בתמונות. במהלך האירוע יפעת ולי..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺