75456
חוות דעת ממתינות באתר
מתחתנים אהבו גם את:
שבלול - DJ's
542 חוות דעת
ארטיקה - artika
482 חוות דעת

נובו מיוזיק – Novo Music

100 מתוך 100
ישנן 246 המלצות
החתונה של ג'ני
27.04.17
"כשהתחלנו לארגן חתונה לא ידענו מה לעשות ואיזה ספקים לבחור.ואז הגענו לשחר דרך המלצות של האולם. אנחנו זוג עם טעם שונה במוזיקה ולכן לא ידענו מה אנחנו רוצים, ידענו רק שמוזיקה פרט מאוד חשוב באירוע .בנוסף אנחנו קלים וזורמים ופתוחים להצעות. מהפגישה הראשונה הבנו ששחר הוא הדי ג'י שאנחנו רוצים ולא אחר - בן אדם..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של ג'ני:
החתונה של עינת מסלם
24.04.17
"שחר עשה לנו את האירוע! אין מה להגיד זה אחד הספקים היותר משמעותיים ביום החתונה ובהחלט בחרנו נכון! הוא הרקיד את הרחבה מהחופה עד השעות הקטנות של הלילה... אז תודה ענקית..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של עינת מסלם:
החתונה של רבקה וגיל
23.11.16
"Zvi, Thank you again for an unforgettable evening. We loved the music and that our guests were dancing with us past 1am. It was an absolute pleasure working together. Gil and I both think you're a great guy, talented, and highly professional. Would love to stay in touch :)..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של רבקה וגיל:
החתונה של Liora וMikhael
13.11.16
"Thanks to Zvi we had an amazing ambiance at our wedding. The music was exactly what people wanted when people wanted it. Everything was perfectly orchestrated, Zvi knew what we wanted and knew well the international crowds style. I highly recommend Novo Music for their professionalism and amazing s..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של Liora וMikhael:
בר המצווה של מיכל ויונתם
05.11.16
"שחר מעולה! אחרי פגישה קצרה ומהנה הבין בדיוק את הכיוון המוסיקלי שרצינו באירוע ואת האווירה אליה אנו שואפים בכל שלב של הערב. באינטליגנציה רבה ורגישות לנעשה בשטח, נתפר פס קול למסיבה בלתי נשכחת ויעידו על כך גם האורחים (שרבים מהם ביקשו את הפרטים של הדי ג׳י כבר בסוף הערב). המוסיקה שנבחרה היתה זורמת, מהנה ו..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מבר המצווה של מיכל ויונתם:
בר המצווה של מיכל ויונתם
05.11.16
"היינו באירוע ששחר תיקלט קבענו איתו פגישה ומיד ידענו שהוא האדם המתאים לאירוע שלנו הוא קלע לטעם המוסיקלי שלנו בדיוק ושילב באירוע את כל מה שרצינו כמו כן היה מאד סבלן ונפגש איתנו מספר פעמים כדי לוודא שאנחנו מקבלים את מה שאנחנו רוצים בהחלט נמליץ עליו בהמשך..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מבר המצווה של מיכל ויונתם:
החתונה של Felicity ודוד
13.10.16
"People are still talking about how great the music was at our wedding...two weeks later. Shahar was fantastic throughout, and kept the party going with a very tough crowd of Brits and Israelis. We can't recommend him enough. Thanks so much Shahar and Novo music! ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של Felicity ודוד:
החתונה של סיון ויובל
10.10.16
"כבר בפגישה הראשונה הבנו עם מי יש לנו עסק. במקום החצי שעה הפורמאלית והטכנית שחשבנו נקבל, הרווחנו שעה וחצי מדהימות של חיבוק מוזיקלי ומהנה, צבי היה צמא לשמוע על כל שיר או סגנון שאי פעם אהבנו ובנה לנו פרופיל מוזיקלי זוגי מושלם. מהרגע הזה ועד החתונה עצמה קיבלנו ליווי צמוד, צבי היה סבלני, קשוב ומרגיע. אנ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של סיון ויובל:

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺