102933
חוות דעת ממתינות באתר

אני פשוט אוהב לצלם, נושם, אוכל, מדבר צילום  זה חלק ממני, אני חי בשביל זה, לא הייתי יכול לעבוד בשום מקצוע אחר שיתן לי את הסיפוק העצום הזה שצילום טוב מספק, תמונה שתהיה מספיק חזקה כדי שתנוח עליה העין ותרצה להישאר.
כאמן אני עובד ומפתח את עצמי תוך כדי תנועה ומקפיד לשים דגש על שפה ציבעונית וקומפוזיציה שמספרת סיפור, אני מצלם מהבטן, העין רואה והתחושה בבטן...

קראו עוד
132 חוות דעת מאומתות
100 מתוך 100
054-7412006
טולוז 19, יפו
החתונה של נועה וקובי 08.03.18
בתכנון החתונה ידענו מראש שצילום ותיעוד החתונה זה משהו שאנחנו לא מתכוונים להתפשר עליו. הבחירה בחיים הייתה מובנת, כי כל דבר אחר שהוא לא חיים אפריאט היה התפשרות מבחינתו. מבחינה מקצועית, מהצצה קטנה בצילומים שלו, ידענו שאי אפשר שלא לבחור בו כדי לתעד את הערב החשוב בחיינו. ואם התחושה שלנו לגביו והעבודות שלו לא הספיקו, אז גם כל ספק שנפגשנו איתו שקשור לחתונה פירגן לנו על הבחירה בחיים, " יש צלמים ויש את חיים" "אין משהו טוב יותר" ועוד משפטים בסגנון. והם כל כך צודקים! חיים ליווה אותנו עוד לפני החתונה, הכין אותנו, הרגיע אותנו, ותכנן איתנו לו"ז ,כזה שיאפשר לתעד את יום החתונה בצורה הטובה ביותר. מבוקר החתונה, הכיר ולמד אותנו בשניות, איזה צד מחמיא לנו, כמה אנחנו נבוכים, מה יצטלם יפה, ודאג שכל תמונה תצא כמו שצריך עד הפרט הקטן, גם אם צריך להזיז לי שערה אחת שבחרה למקומה. אין ספק שברמה המקצועית הוא הבחירה הכי טובה שאפשר לקבל. ברמה האישית, תתכוננו להתאהב בבן אדם!!! הוא קסם מהלך!!
תמונות מהחתונה של נועה וקובי:
המלצות נוספות מהחתונה של נועה וקובי:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺