95981
חוות דעת ממתינות באתר

אני פשוט אוהב לצלם, נושם, אוכל, מדבר צילום  זה חלק ממני, אני חי בשביל זה, לא הייתי יכול לעבוד בשום מקצוע אחר שיתן לי את הסיפוק העצום הזה שצילום טוב מספק, תמונה שתהיה מספיק חזקה כדי שתנוח עליה העין ותרצה להישאר.
כאמן אני עובד ומפתח את עצמי תוך כדי תנועה ומקפיד לשים דגש על שפה ציבעונית וקומפוזיציה שמספרת סיפור, אני מצלם מהבטן, העין רואה והתחושה בבטן...

קראו עוד
131 חוות דעת מאומתות
100 מתוך 100
054-7412006
טולוז 19, יפו
החתונה של ליזה ואבי 13.04.16
חיים הוא צלם נדיר, כשרוני באופן יוצא דופן והיה פשוט תענוג לעבוד איתו. שני דברים מייחדים את חיים והופכים את החוויה של להצטלם איתו (כן, גם לשונאי וחוששי מצלמות) לבלתי נשכחת: הראשון הוא הכישרון שלו. יש לו נקודת מבט יצירתית וייחודית על הסביבה וחוש אסתטי מופלא. איכשהו, הוא מצליח ״לתפוס״ שוב ושוב רגעים וזוויות יפיפיים גם במצבים כביכול בנאליים. לפני שקיבלתי את התמונות קיוויתי שאוכל ״להתאהב״ לפחות בכמה בודדות מהן. כי כמה טובות כבר יהיו?.... איך טעיתי! בפועל, קיבלנו אינספור תמונות מדהימות, שלחלוטין (ולא ברור לי איך הוא עושה את זה) מצליחות להעביר את התחושה שהיתה באירוע ואת החוויות והרגשות שהיו לנו ולאורחים שלנו. הדבר השני שמייחד את חיים הוא הפרפקציוניזם הבלתי מתפשר שלו. כשהוא אומר שאפשר לסמוך עליו- באמת אפשר לסמוך עליו! הוא קפדן ודקדקן עד לרמות הכי קטנות ואין ספק שזה מתבטא במוצר הסופי שהוא מספק. מעבר לזה, הוא מקסים והתקשורת איתו קלה וכיפית, האוירה היתה נעימה. וחזוב לציין גם את טל, שעובד עם חיים והיה אלוף!
המלצות נוספות מהחתונה של ליזה ואבי:

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺