95875
חוות דעת ממתינות באתר

צילום אירועים אישי ולא מתערב, עם הרבה רגישות ואהבה, ליווי אישי של כל זוג לכל אורך התהליך עד לקבלת המוצר הסופי לשביעות רצונכם.

החיבור עם האנשים, הרגשות, החוויות, הרגעים הקטנים...זה מה שמניע אותי, גורם לי להתרגש כל פעם מחדש, האהבה האין סופית שקיימת כל הזמן סביבנו טמונה ברגעים האלה.
כל אירוע הוא התרגשות שונה, חדשה, כל מפגש יוצר מצבים שונים, כל הרכב...

קראו עוד
76 חוות דעת מאומתות
94 מתוך 100
052-3350128
הרב קוק 37 א, הרצליה
סינון המלצות לפי איש צוות:
כולם
ניקול דה קסטרו
ארז שטר
החתונה של שני ועומר 11.07.16
לניקול יש כישרון אמיתי לצילום. היא רואה רגעים שעומדים לקרות מכוונת את המצלמה לשוט הנכון ולוקחת את התמונה בדיוק ברגע המתאים. את זה אי אפשר ללמוד, אי אפשר ללמד וגם אי אפשר להעביר במילים, רק בתמונה, שאתם מחוברים אליה רגשית. היא למדה את המצלמה שלה ויודעת לתפעל כל פונקציה כך שתתאים לכל רגע שעתיד לקרות וצריך לתפוס אותו. היא יודעת איזה תמונות יצליחו להעביר מסר חזק יותר בשחור-לבן או בצבע, בחום או בווינטיג'. אבל בכל מקרה את הבחירה היא השאירה לנו. היא מבינה אנשים. מכל מיני בחינות. באספקט מקצועי, בעודי מתארגנת בבית לקראת הצילומים היא שאלה אותי על הרכב המשפחות שלי ושל בן זוגי, רק פעם אחת היא שאלה, לקחה רשמים והתאימה לבד (!) פנים ורשמים כדי לדעת מי בדיוק מהמשפחה, מי לא מי חשוב מי פחות, לא היו שאלות יותר והתמונות שיקפו את הקשרים המשפחתיים והחברים כהלכה. באספקט אישי, יודעת מה חשוב למי, איך להמנע מעימותים (אין מהלעשות ככה זה כשעובדים עם אנשים באירוע רגשי מאוד) איזה מהרגעים, באנאליים ככל שהיו עדיין בסופו של דבר חשובים לנו . היא ריכזה את האנשים כשצריך ופיזרה אותם כשהיה עמוס או מיותר. היא מבינה זמן. היא אמרה לי "תגידי למאפרת שלך שאין לי מה לקחת אותך לפני 16:30, אפילו 17:00" היא צדקה, יולי, חום אימים, חשוב שהשמש תרד קצת לפני שמתחילים... "ויש מספיק זמן לצילומים אין מה לדאוג". אני לא דאגתי. היא צדקה. היא הגיעה בזמן אלי הביתה, היא הגיעה בזמן לאתר הצילומים (שהיה חדש לה לחלוטין), היא הגיעה בזמן לאולם כדי לתפוס את כל מה שצריך, היא סיימה עבודתה לא דקה אחת לפני שכולנו היינו מרוצים. טיפ אחד למתחתנים: לא משנה איזה די-ג'יי בחרתם, איזה אולם, איזה מאפרת, איזה מעצב ואיזה צלם. עם מי שסגרתם, תסמכו שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר כי ביום חתונתכם אתם חייבים ל-ה-נ-ו-ת וזהו.

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺