93598
חוות דעת ממתינות באתר

אלי מעייני וגלית לוינסקי

96 מתוך 100
ישנן 30 המלצות
החתונה של מעיין וגל
03.08.17
"על אלי שמעתי מהמלצות של חברים ומשפחה. כשהגענו אליו, הבנו את כל מה שאמרו. אלי הוא מקסים, מקצועי ואדיב. הוא לא מנסה להמציא את הגלגל ולא מביים במהלך הצילומים, אלא פשוט גורם לך להרגיש אתה עצמך ולהיות הכי טבעי שיש, זו הסיבה שהתמונות יוצאות הכי יפות ואמיתיות. הוא ומור הצלמת שהגיעה איתו, תפסו רגעים שאף אח..."
המשך לקרוא
החתונה של דפנה ועידו
26.04.13
"גלית ליוותה אותנו במהלך כל הארוע, ונראה שהייתה בכל מקום בכל רגע, וכל זה בלי שכמעט נרגיש בקיומה בארוע הקטן והאינטימי שלנו. הצילומים שלנו לפני הארוע יצאו מעל ומעבר למה שציפינו והמחישו את האווירה האורבנית התל אביבית שאנחנו כל כך אוהבים. התמונות אפשרו לנו להזכר בכל הרגעים הקטנים והגדולים בחתונה, והבחיר..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של דפנה ועידו:
החתונה של מיכל ומיכאל
14.03.13
"אתם מדהימים! מתחשק להתחתן שוב !..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מיכל ומיכאל:
החתונה של גלית ועופר
26.10.12
"צלמים מוכשרים שמשלבים מקצועיות, רגישות, אנושיות, פרגון, הומור ואומנות בעבודה שלהם. מאוד קשובים לזוג ומכווננים עצמם על פי צרכים, רצונות ומשאלות לב! המלצה חד משמעית לכל אירוע!!!..."
המשך לקרוא
החתונה של עינת ועופר
24.10.12
"זכינו לפגוש שוב (גם בחתונה של שני האחים שלי) בצוות הכי מקצועי, רגיש ומיוחד שיש. עניתם ואף עליתם על כל הציפיות שלנו. נתתם יחס אישי ומקצועי שהורגש הן במהלך היום עצמו, והן בתהליך שהחל מיום הפגישה הראשונה אתכם. אנו בטוחים שזכינו להכי טוב שיש, והכל בזכותכם. משפחה וחברים לא מפסיקים להחמיא לכם, לבקש פרטים ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של עינת ועופר:
החתונה של אביטל ורלו
16.10.12
"כאשר פנינו לאלי וגלית זה היה לאחר מספר פגישות עם צלמים אחרים. אך אנחנו שאפנו לשלמות, ידענו שהתמונות והווידאו יהיו בסופו של דבר מה שנשאר מכל הערב המיוחד והחד פעמי הזה. הרגשנו בפגישה ש"זה זה", שמצאנו את מה שחיפשנו- מקצוענות, אומנות, ייחודיות וכמוכן כימייה. אלי וגלית ידעו מיד מה אנחנו רוצים כאילו קראו ..."
המשך לקרוא
החתונה של ענבל ויאיר
06.09.12
"הגענו לאלי מעייני דרך המלצה מצלם אחר והתרשמנו לטובה מהמקצועיות שלו ומהיחס החם. ביום החתונה הוא שלח צלמת מקסימה בשם קרין מגן אשר צילמה בשלב האיפור, ואלי הצטרף אלינו לצילומים הזוגיים לפני האירוע. יצאו לנו תמונות נהדרות, וזה אתגר אפילו גדול יותר משום שאני לא פוטוגנית :) במהלך האירוע אלי וקרין צילמו את ..."
המשך לקרוא
החתונה של סיוון וניר
20.08.12
"צלמים מאוד מקצועיים, גם גלית וגם אלי היו במהלך האירוע שלנו והם היו מאוד אדיבים ונחמדים. היה לנו כימיה מאוד טובה איתם ונהנו מאוד מיום החתונה וחלק מההנאה היתה בזכותם. הצילומים בשלבי ההכנה היו מאוד מיוחדים. היו חוות דעת מאוד טובות על האלבומים של התמונות שלנו והמשפחה וגם הוידאו היה ערוך בצורה טובה ותמצי..."
המשך לקרוא

see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
see what your friends say!
עכשיו אפשר לראות על מי חברי הפייסבוק שלך המליצו ולצ'וטט איתם
רק להתחבר באמצעות הפייסבוק ואנחנו כבר נמצא את החברים שלך
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
התחבר/י לצפייה בהמלצות חברים
×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺