79241
חוות דעת ממתינות באתר

עידו סקעת הפקות צילום

100 מתוך 100
ישנן 6 המלצות
החתונה של יעל ורון
12.04.16
"עידו וערן, צלמים מדהימים! מעבר לתמונות שיצאו מהממות, חשוב גם הכיף שהם הוסיפו לכל היום, הספונטניות שלהם והפתיחות לרעיונות שלנו. אני בכלל לא רציתי צלמים כי אני לא אוהבת תמונות ''מבויימות'' אבל גיליתי שאצלהם אין מבוים, הם מוצאים רגעים אמיתיים ויודעים לרצות את הלקוח. הייתי מתחתנת שוב רק כדי לבלות איתם ע..."
המשך לקרוא
החתונה של גילי ועמית
20.04.15
"לעידו הגענו דרך המלצה והוא מיד סחף אותנו למקום אחר עם התמונות שלו, החזון וההשראה שהייתה לו, האור שהיה לו בעיניו כאשר הוא דיבר על חווית צילום האירוע שלנו ועל הצילום בכלל. ידענו כי מצאנו משהו אחר, התאהבנו ומיד וסגרנו. לא מצאנו צלמים שמחפשים להעביר סיפור, להעביר את החוויה שלכם בצורה שונה מיוחדת ועוצרת ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של גילי ועמית:
החתונה של סלין ודותן
24.02.15
"חיפשנו צלם שיודע לתפוס רגעים, חיפשנו צלם שיעשה צילומים קצת יותר אמנותיים ומיוחדים מאחרים ובכלל חיפשנו צלם מקצועי שיודע מה הוא עושה. הגענו לעידו וקיבלנו בדיוק את מה שרצינו מהצלם. אדם חביב ומקסים שעזר לנו לעבור את היום בסבבה והתוצאות היו פשוט מ-ד-ה-י-מ-ו-ת. תמונות אומנותיות, איכותיות, רגעים שנתפסו כמו..."
המשך לקרוא
החתונה של מור ועמית
17.10.13
"מהרגע הראשון שראינו תמונות שעידו צילם, אמרנו שזה הצלם שאנחנו רוצים לחתונה שלנו, וכאשר נפגשנו איתו פנים מול פנים בפעם הראשונה זה רק עוד יותר חיזק את הבחירה כי מעבר לצלם מדהים אשר מצלם תמונות מדהימות, עידו הוא בנאדם מקסים... יום החתונה הוא המאושר ביותר ומנגד גם טיפה מלחיץ ולכן חשוב להיות בסביבת אנשים ..."
המשך לקרוא
החתונה של מור ועמית
17.10.13
"צלם מדהים!!!!! ..."
המשך לקרוא
החתונה של שרון ועידו
20.05.13
"עידו הוא אמן אמיתי!!! ראיתי תמונות מחתונה של חברה ופשוט התלהבתי מהתוצאה הסופית... כבר אז, עוד לפני שקיבלתי הצעת נישואין, זכרתי את שמו וידעתי שכשיגיע הזמן אפנה אליו כספק. כבחורה שבודקת מספר ספקים, הייתי אצל מספר צלמים נחשבים אבל תחושת הבטן שלי הייתה ללכת עם עידו סקעת. אני עובדת בתחום של פרסום והפקת ק..."
המשך לקרוא

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺