92606
חוות דעת ממתינות באתר

dj israel up | ישראל אפ

93 מתוך 100
ישנן 23 המלצות
החתונה של סיון וטל
09.05.18
"ברצוננו להודות ולהביע את הערכתנו לדי ג'יי ישראל אפ. פנינו אל ישראל עם טעם מוזיקלי די מורכב, לקהל של בני 30 פלוס עם המון בקשות מורכבות. ישראל הצליח לקלוע בול לטעמנו ולטעם הקהל ולמרות שזו הייתה חתונה עם שירים של פעם שהרימו את הקהל באוויר ואווירה אש. הרחבה הייתה מלאה כמעט עד הסוף וזכינו לשבחים רבים על ..."
המשך לקרוא
החתונה של טל ועידו
26.05.17
"לישראל הגענו דרך חברה שהמליצה ומהפגישה הראשונה עם ישראל הבנו כי מדובר במקוצען אמיתי ובבן אדם מקסים. התחתנו ביום שישי בצהריים, בתל אביב והאורחים באירוע היו מגוונים ומביני עניין. החתונה היתה מורכבת מ 2 חלקים, ונדרשה בניית פלייליסט מתאים לחלקיו השונים. בניית הפלייליסט לחתונה נעשה ע''י ישראל, בשיתוף מלא..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של טל ועידו:
החתונה של מעין ושיר
27.07.16
"עשינו חתונה לא גדולה כ 220 איש, ישראל בא אלינו והתעניין במוזיקה שנרצה ודאג במשך הארוע לשבץ נגיעות שהזכירו לנו שהאירוע הוא שלנו ובישבילנו. גם בזמן הריקודים היה תמהיל שהתאים לאוכלוסייה שרקדה וגם הייתה היענות לבקשות. כייף גדול :)..."
המשך לקרוא
החתונה של אולה ואבי
11.02.15
"אין על ישראל, מוזיקה הייתה נהדרת ובדיוק איך שדמיינו את החתונה שלנו. אלוף! ..."
המשך לקרוא
החתונה של קרן ואיל
24.11.14
"ישראל היה מקצועי מאוד מהפגישה הראשונה. ידע להקשיב, להציע ולהתאים את עצמו לבחירות המוזיקליות שלנו. בעל ידע נרחב מאוד במוזיקה יודע להתאים את הסטים המוזיקלים לכל מה שמתרחש בארוע. נתן לנו ערב מהנה, מרקיד ומרגש ותחושה נעימה ונוחה..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של קרן ואיל:
החתונה של דורית ודוד
20.10.14
"מומלץ ביותר..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של דורית ודוד:
החתונה של דורית ודוד
19.10.14
"מומלץ ביותר..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של דורית ודוד:
החתונה של אורית ואיתי
18.09.14
"טוב, איפה להתחיל? תשומת לב לפרטים? ישראל היה נחמד ונעים בפגישה מקדימה, יצר אווירה טובה ולאט לאט למד את הטעמים המוזיקליים שלנו. ביקשנו שיוסיף עוד על הרעיונות שלנו והוא ידע לעשות זאת בענק. ישראל עשה הכל כדי שיהיה לנו שמח...מזרחית,שנות השישים,פאנק 70', אלקטרו רוק...בית מרזח יווני הפך למסיבת טבע בדרכים..."
המשך לקרוא

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺