76572
חוות דעת ממתינות באתר

octopus-אוקטופוס

100 מתוך 100
ישנן 24 המלצות
החתונה של יעל והראל
06.10.17
"אלון הלפרין מלך המלכים!!!! קרא את הקהל ברמות הכי גבוהות שיש...עד הסוף נשארו מלא אנשים ברחבה...הקפיץ את כולם. מהילדים ועד למבוגרים! עשה לנו הכי שמח שאפשר!!!!!!..."
המשך לקרוא
החתונה של מיטל ולביא
19.01.17
"די גיי בחסד... היה מעולה. מרגיש את הקהל.. לא הפסקו לרקוד בחתונה שלנו והרחבה הייתה מפוצצת כל הערב. מלך!!! לא להסס ולקחת אותו... ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מיטל ולביא:
החתונה של מעיין ורמי
29.03.16
"במילה אחת - אומן !!!!!!!!! הבחירה הכי טובה באירוע אין פה שאלה בכלל גם אם היו זורקים את הקהל ואותו במדבר הוא היה מעיף את כולם באוויר..."
המשך לקרוא
החתונה של אתי ומאור
16.03.16
"אלון אלפרין המלך..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אתי ומאור:
החתונה של מוריה ואלעד
23.12.15
"קובי כהן הDJ מאוקטיפוס, הוא פשוט אדיר !!! נהנו מהרגע הראשון שישבנו במשרד שלו והקשבנו למוסיקה אדירה. קובי מאוד מקצוועי, מגיע עם ווייבים טובים, תמיד נעים ומשרה אווירה טובה וצחוקים. אין מה להגיד עוד ממש מומלץ !!!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מוריה ואלעד:
החתונה של בת ויוני
25.06.15
"היה לנו אירוע עם מגוון גדול של קהל, כך שהמוזיקה הייתה אתגר לא פשוט. דותן קרא את הקהל ואת הרחבה. הוא הצליח לתת לכל אורח ואורח את ההרגשה שהוא חלק מהאירוע, והרחבה הייתה מפוצצת עד אמצע הלילה. הידע המוזיקלי שלו הוא עצום בכל סגנון של מוזיקה..והכי חשוב הוא נהנה מכל רגע וחי את האירוע. בפן האישי והחשוב לא פח..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של בת ויוני:
החתונה של אייבי וצחי
10.06.15
"הדי גיי שלנו היה אלון הלפרין, כזה שעבר בין כל החבורה בין חברה לחברה לאחות! ולא סתם, בכל חתונה הרחבה הייתה שמחה ומפוצצת, הוא לא משאיר אף אורח אדיש, וקשה שלא לקום לרקוד! קורא את הקהל ומקפיץ אותם עד השעות הקטנות! מומלץ בחום!!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אייבי וצחי:
החתונה של מיטל וגדי
24.03.15
"חוות הדעת שלךאלון הלפרין - האחד והיחיד - היינו באירוע שלו לפני הצעת הנישואין ופשוט הודענו לו - כשנתחתן, אתה תהיה הDJ! תוך שניה סגרנו איתו את התאריך מחשש שיתפס וידענו שאין לנו מה לדאוג - אלון יודע להיכנס לראש שלך ולנתב בין מה שהקהל רוצה לבין מה שהזוג רוצה והכל תמיד בגבול הטעם הטוב - חוץ מהשירים שביקש..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מיטל וגדי:

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺