92621
חוות דעת ממתינות באתר

 במקום שיש אהבה לעולם לא מחשיך. להדליק את
חווית האירוע, ללכוד את הרגעים המיוחדים, הרגעים
האינטימיים, הנושאים את הריח הטעם והזמן זו השפה
שלנו. אנו מצלמים בין השורות, לוקדים עבורכם רגעים
לשנים, בכל פעם שתרצו לחזור בזמן אל החוויה.
 אנו רואים רגש, אנושיות, ואינטימיות. בכלים מיוחדים אלו אנו מנציחים את
החוויה, והופכים...

קראו עוד
371 חוות דעת מאומתות
98 מתוך 100
050-7541511
החתונה של רוני ויסברגר
22.11.18
"וואי איך אפשר להתחיל להסביר איזה מן בן אדם שחר! הגענו לשחר אחרי שהוא עבד בחתונה של בת דודה שלי ומאוד אהבתי את התמונות שהוא צילם והרגשתי שהוא הצליח לתפוס כמה רגעים מאוד מיוחדים שלא כל אחד היה תופס. הפגישה עם שחר הייתה מאוד מיוחדת כי אני וגיל בן זוגי הרגשנו חיבור מאוד חזק איתו ושאנחנו יושבים עם אמן שא..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של רוני ויסברגר:
החתונה של מעין חזן
26.07.18
"את שחר פגשנו בחתונה של משפחה ומשם קבלנו המלצות חמות. כשנפגשנו עם שחר לפגישה אישית הבנו שאנחנו חייבים אותו ואת האנרגיות שלו ביום החתונה שלנו !!! מאוד התרשמנו מהעבודות שלו ומהזווית האישית שלו בצילום :)..."
המשך לקרוא
החתונה של אבישג וחנן
18.05.18
"שחר ואביב היו מדהימים! לא יכלתי לבקש צלמים טוב יותר מהם. הרגיש לי שהם היו חלק מהמשפחה שהגיעה לאירוע ולא רק ספקים שבאו לתעד. אמליץ לכל מי שמחפש צלמים את צמד הענקים האלה! נתראה בברית...(;..."
המשך לקרוא
החתונה של אבישג וחנן
18.05.18
"כשתחלנו לחפש צלמים, לא ידענו בדיוק איפה להתחיל. אז החלטנו ללכת על המלצות ובמקום הראשון היה שחר דרורי. פגשנו את שחר ביחד עם השותף שלו אביב לום, צמד חמד שניהם. הבנו שאלה האנשים שאנחנו רוצים לעבוד איתם, לא היינו צריכים לחפש יותר. ביום האירוע כששחר ואביב הגיעו כל החדר הואר, הם הגיעו עם אנרגיות שהרימו את..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של אבישג וחנן:
החתונה של יובל אקווה
15.03.18
"על שחר דרורי אין הרבה מה להגיד, כי התמונות שלו מדברות בעד עצמן, ברמת האישית, אם הייתי יכולה הייתי מביאה את שחר גם להיות מלווה שלי לחתונה בלי קשר לצלם, השרה עלינו תחושה מצחיקה כיפית קלילה והכי רחוק בעולם מלחוצה. ביחד עם אביב הם מצליחים לצלם את הדברים שאתה מסתכל על התמונות ולא מבין איך הוא תפס את הרגע..."
המשך לקרוא
החתונה של רביד וגור
13.03.18
"שחר ואביב זה ליגה אחרת לגמרי, אין מה להתלבט! החל מההגעה בצהריי היום - השרו אווירה כיפית, קלילה, נעימה, שמחה. ממש עשו ״גוד טיים״ לכל אורך ההתארגנות לנו ולמשפחות. ממש משקיעים מכל הלב והנשמה - בהתארגנות, בצילומים לפני החתונה ובחתונה עצמה. מהתמונות עצמן - מאוד התרגשנו. איכות אחרת לגמרי מכל דבר - תמונ..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של רביד וגור:

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺