79203
חוות דעת ממתינות באתר

 במקום שיש אהבה לעולם לא מחשיך. להדליק את
חווית האירוע, ללכוד את הרגעים המיוחדים, הרגעים
האינטימיים, הנושאים את הריח הטעם והזמן זו השפה
שלנו. אנו מצלמים בין השורות, לוקדים עבורכם רגעים
לשנים, בכל פעם שתרצו לחזור בזמן אל החוויה.
 אנו רואים רגש, אנושיות, ואינטימיות. בכלים מיוחדים אלו אנו מנציחים את
החוויה, והופכים...

קראו עוד
209 חוות דעת מאומתות
98 מתוך 100
050-7541511
החתונה של שיר וירון
18.12.17
"הגענו לשחר בעקבות המלצה, והיה פשוט מעולה. הזמנו את שחר דרורי ואביב לום לצילום החתונה. חוץ מאישיות מדהימה שחר הוא מקצוען אמיתי, יצאו תמונות מדהימות. מבחינה לוגיסטית, שחר הגיע בזמן ונשאר עד סוף האירוע והכל עבר חלק ו100 אחוז. ממליץ לכולם לעבוד עם שחר, צלם איכותי, אמין ומקצועי!..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של שיר וירון:
החתונה של שירן ואורי
09.11.17
"האיש והאגדה שחר דרורי! תדעו שמדובר בבן אדם גנוב בקטע הכי טוב שיכול להיות.... הוא מוכשר בטירוף ומצחיק ברמות. אני ואורי לא מהאנשים שמצטלמים אין לי אינסטגרם והתמונה האחרונה שהעלתי לפייסבוק היתה לפני איזה שש שנים מהטיול להודו בקיצור לא בקטע. ממש חששנו מהצילום ובחרנו בשחר כי ראינו שהתמונות שלו ספונטני..."
המשך לקרוא
החתונה של מיכל ותומר
25.08.17
"את שחר הכרנו כשצילם זוג חברים טובים אותו ליווינו במהלך כל יום החתונה, וכבר אז לפני יותר משנתיים ידענו שהוא ה"באנקר" שלנו מבחינת בעלי המקצוע אותם נרצה בחתונה. את הקסם והפלפל שלו מרגישים מיד כשפוגשים אותו, והגדולה שלו היא שהוא מצליח להעביר אותם לתוך התמונות שלו ולא פחות חשוב להתנהלותו הנעימה באירוע וב..."
המשך לקרוא
נותני שירות נוספים מהחתונה של מיכל ותומר:
החתונה של ליאת ואבנר
17.08.17
"שחר האלוף!!! מעבר לתמונות המדהימות, המקצועיות והיחס האישי... שחר פשוט עושה אווירה מטורפת, מעביר את היום בתחושה מדהימה ומצחיקה ... פשוט מדהים!! אין עלייך! תודה רבה ..."
המשך לקרוא
החתונה של שני ורועי
07.08.17
"גילוי נאות. את שחר הכרתי לראשונה בחתונה של בת דודה שלי . כבד בערב החתונה שלה שמתי לב שלא מדובר בעוד צלם שכונה שמעמיס תמונות אבל לא נתתי לרושם הראשוני והתלתלים הכובשים להשפיע כיון שעוד לא ראיתי את התמונות ואז כששחר העלה את האלבום חתונה של בת דודה שלי הדבר היחידי שאמרתי זה וואו! איזה תמונות ואיזה אי..."
המשך לקרוא
החתונה של תמר ואלעד
06.08.17
"זה עובר במשפחה! מהתמונה של שחר שהייתה תלויה אצלי בסלון בדירת הרווקים ועשור אחרי שצילם בכשרון נדיר את החתונה של אחי ידעתי שאני רוצה שהוא יהיה הצלם אצלנו! בתגבורת נהדרת בדמות אביב לום קיבלנו תיעוד אישי אמיתי ,אומנתי ומיוחד של היום המרגש שלנו 3> מלבד אין ספור תמונות מדהימות בקטע אחר חשוב לנו להמליץ על ..."
המשך לקרוא

×
יש לכם את אלבום החתונה הכי שווה?
שתפו אותנו ותוכלו לטוס
לחופשה מפנקת לכל יעד באירופה!
( ויש לנו מתנה מה זה מוגזמת גם לצלם שלכם... )
כדי להתחיל, לחצו כאן
התחבר לפייסבוק
*אנחנו לא מפרסמים שום דבר בשמכם בפייסבוק, נשבעים באמא שלנו ☺